T491C106K025AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C106K025AT2478
JLCPCB Part #
C4980541
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS