R76TR3100SE30J
MFR.Part #
R76TR3100SE30J
JLCPCB Part #
C6636633
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 650V、1.6kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS