VE1206K201R030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE1206K201R030
JLCPCB Part #
C2655854
Package
1206
Description
1.2J 200A 30V 38V 450pF@1kHz 47V 79V 8mW 1206 Varistors ROHS