R76QI31005050J
MFR.Part #
R76QI31005050J
JLCPCB Part #
C3789499
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 600V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS