R76QI31205050J
MFR.Part #
R76QI31205050J
JLCPCB Part #
C3802351
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 120nF 600V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS