R76PN315050H3J
MFR.Part #
R76PN315050H3J
JLCPCB Part #
C3786163
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150nF 400V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS