R76MI31004030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R76MI31004030J
JLCPCB Part #
C3785373
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 250V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS