T495V157K006ATE150
MFR.Part #
T495V157K006ATE150
JLCPCB Part #
C4988487
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 150uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS