R75QW439040H0K
MFR.Part #
R75QW439040H0K
JLCPCB Part #
C3781628
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V、1kV 3.9uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS