C4AQSBW5150A3OJ
MFR.Part #
C4AQSBW5150A3OJ
JLCPCB Part #
C3809627
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5kV 15uF ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS