R75IF315050H3J
MFR.Part #
R75IF315050H3J
JLCPCB Part #
C3804882
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 140V、250V 150nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS