C315C682F1G5TA7301
MFR.Part #
C315C682F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2420301
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 6.8nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS