R71PI32204030K
MFR.Part #
R71PI32204030K
JLCPCB Part #
C3800242
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS