R474R347000A1M
MFR.Part #
R474R347000A1M
JLCPCB Part #
C19901318
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 470nF X1 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS