B32914A5334M000
MFR.Part #
B32914A5334M000
JLCPCB Part #
C3298098
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 530V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS