R46KF310040M1M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R46KF310040M1M
JLCPCB Part #
C3300131
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS