C901U101KYYDBA7317
MFR.Part #
C901U101KYYDBA7317
JLCPCB Part #
C3286673
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS