R463R447040M1M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R463R447040M1M
JLCPCB Part #
C3296031
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS