PHE840MZ7100MF11R06L2
MFR.Part #
PHE840MZ7100MF11R06L2
JLCPCB Part #
C3295570
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS