B32924C3105M189
MFR.Part #
B32924C3105M189
JLCPCB Part #
C3298036
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS