PHE840MX6220MB06R17T0
MFR.Part #
PHE840MX6220MB06R17T0
JLCPCB Part #
C3298406
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS