PHE840MD6680MD18R06L2
MFR.Part #
PHE840MD6680MD18R06L2
JLCPCB Part #
C600307
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 680nF 760V ±20% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS