PEH200YH3470MU2
MFR.Part #
PEH200YH3470MU2
JLCPCB Part #
C1019611
Package
Bolt,D51.6xL74.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 120mΩ@100Hz 17.5A@10kHz 22mm 450V 470uF 51.6mm 74.5mm ±20% 螺栓,D51.6xL74.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS