PEH169VH3470QB2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEH169VH3470QB2
JLCPCB Part #
C1019620
Package
Bolt,D51.6xL74.5mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 13.5A@10kHz 160mΩ@100Hz 22mm 400V 470uF 5000hrs@85℃ 51.6mm 74.5mm 螺栓,D51.6xL74.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS