PEG127KC3270QL1
MFR.Part #
PEG127KC3270QL1
JLCPCB Part #
C1019681
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1.295A@100Hz 20mm 270uF 301mΩ@100Hz 40V 5000hrs@105℃ 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS