UPV1E560MGD1TA
MFR.Part #
UPV1E560MGD1TA
JLCPCB Part #
C1593977
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 235mA@100kHz 25V 5000hrs@105℃ 56uF 6.3mm 750mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS