PEG124MB2330QT1
MFR.Part #
PEG124MB2330QT1
JLCPCB Part #
C1019868
Package
Plugin,D10xL29mm
Description
-10%~+30% -40℃~+125℃ 158mA@100Hz 2.2Ω@100Hz 2000hrs@125℃ 29mm 33uF 63V 插件,D10xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS