PEG127MA2330QT1
MFR.Part #
PEG127MA2330QT1
JLCPCB Part #
C1019874
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1.7Ω@100Hz 1600hrs@150℃ 20mm 33uF 560mA@100Hz 63V 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS