MPXV1D2213L3R3
MFR.Part #
MPXV1D2213L3R3
JLCPCB Part #
C1852686
Package
SMD,22x22mm
Description
1.8mΩ 3.3uH 48A AEC-Q200 ±20% SMD,22x22mm Power Inductors ROHS