C317C562F3G5TA7301
MFR.Part #
C317C562F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2422046
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 5.6nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS