MPXV1D0630L6R8
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPXV1D0630L6R8
JLCPCB Part #
C1235364
Package
SMD,6x6mm
Description
5.2A 5.5A 50.9mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS