EDK106M100A9MAA
MFR.Part #
EDK106M100A9MAA
JLCPCB Part #
C2165123
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10uF 2000hrs@85℃ 55mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS