MPX1D1740L100
MFR.Part #
MPX1D1740L100
JLCPCB Part #
C3223189
Package
SMD,17x17mm
Description
10uH 14.5A 21.7mΩ 9.5A ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS