MPX1D1264L1R0
MFR.Part #
MPX1D1264L1R0
JLCPCB Part #
C3223743
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
1uH 2.3mΩ 32.2A 45A ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS