MPXV1D1235L3R3
MFR.Part #
MPXV1D1235L3R3
JLCPCB Part #
C1235384
Package
SMD,12x12mm
Description
12.2mΩ 12.5A 18A 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS