MPX1D0650L100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPX1D0650L100
JLCPCB Part #
C2045976
Package
SMD,7x6.5mm
Description
10uH 4.5A 4.5A 53.4mΩ ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS