MPEV1D0630L6R8
MFR.Part #
MPEV1D0630L6R8
JLCPCB Part #
C17345157
Package
SMD,7x6.5mm
Description
5.2A 5.5A 50.9mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS