MPEV1D1040L150
MFR.Part #
MPEV1D1040L150
JLCPCB Part #
C17623257
Package
SMD,10.8x10mm
Description
15uH 5.7A 51.2mΩ 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS