F861KJ333M310A
MFR.Part #
F861KJ333M310A
JLCPCB Part #
C3299341
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS