F862FC105K310ZV054
MFR.Part #
F862FC105K310ZV054
JLCPCB Part #
C3296118
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS