F862DO564K310ZV054
MFR.Part #
F862DO564K310ZV054
JLCPCB Part #
C3295478
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 560nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS