SS20H-08100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS20H-08100
Description
-25℃~+120℃ 100MΩ 10mH@1kHz 2 2.4kV 250V 660mΩ 800mA - Common Mode Filters ROHS