F862BK104K310ALR0L
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F862BK104K310ALR0L
JLCPCB Part #
C3298979
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS