EXV226M035S9DAA
MFR.Part #
EXV226M035S9DAA
JLCPCB Part #
C3829660
Package
SMD,D5xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 1Ω@100kHz 22uF 3000hrs@105℃ 35V 5.65mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS