EXV226M035A9DAA
MFR.Part #
EXV226M035A9DAA
JLCPCB Part #
C2163343
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 1Ω 22uF 3000hrs@105℃ 35V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS