ESL477M025AH9AA
MFR.Part #
ESL477M025AH9AA
JLCPCB Part #
C1669336
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 25V 470uF 5mm 662.5mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS