ESY477M025AH2AA
MFR.Part #
ESY477M025AH2AA
JLCPCB Part #
C1019590
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25V 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS