ESK226M063AE3AA
MFR.Part #
ESK226M063AE3AA
JLCPCB Part #
C5113367
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 115mA@120Hz 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS