ESE227M050AH2EA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESE227M050AH2EA
JLCPCB Part #
C1019566
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 340mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS