ESK107M050AH1AA
MFR.Part #
ESK107M050AH1AA
JLCPCB Part #
C5113359
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 13.5mm 2000hrs@85℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS